Systemy ERP Comarch

Oprogramowanie jak systemy klasy ERP to narzędzia do zarządzania zasobami i procesami biznesowymi firmy takimi jak: sprzedaż, zakupy/zamówienia, produkcja, magazynowanie, zasoby ludzkie (kadry, płace, czas pracy itd), obieg dokumentów, analityka i raportowanie. Systemy ERP przy pomocy dedykowanych modułów pomagają zarządzać kluczowymi obszarami biznesowymi przedsiębiorstw oraz generują wspomagające decyzje raporty dla kadry zarządzającej.

Rozwiązania IT – jak systemy ERP, są bardzo ważnym czynnikiem budowania przewagi konkurencyjnej. Poznaj ofertę Comarch ERP i uwolnij pełen potencjał Twojej firmy w dobie powszechnej digitalizacji.

Comarch ERP XL

oprogramowanie dla średnich i dużych przedsiębiorstw

Comarch ERP XL to zintegrowany system klasy ERP, który został stworzony z myślą o wspieraniu procesów biznesowych w średnich i dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych różnych sektorów gospodarki. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności połączonej z możliwościami parametryzacji i konfiguracji system może zostać dostosowany do zindywidualizowanych, branżowych potrzeb Klienta.

Działanie programu zwiększa efektywność pracy każdego działu firmy, a automatyzacja procesów biznesowych pozwala na znaczącą redukcję kosztów. Obecność platformy Business Intelligence umożliwia wielowymiarowe analizowanie danych płynących z wszystkich obszarów firmowej działalności przekładając się bezpośrednio na podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych.

 

comarch xl
Altum - grafika produktowa

Comarch ERP Altum

zaawansowana platforma biznesowa ERP 4.0

Comarch ERP Altum to zaawansowane rozwiązanie oparte na nowoczesnej i inteligentnej platformie ERP 4.0, przeznaczone do kompleksowego wsparcia kluczowych procesów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw handlowych, usługowych oraz sieci handlowych. Powstanie programu to owoc ponad 20-letniego doświadczenia Comarch w produkcji oprogramowania dla firm na rynku polskim i europejskim. Łączy w sobie innowacyjną technologię, najlepsze praktyki oraz wiedzę konsultantów i Partnerów Comarch. Płynna, ponadprzeciętnie elastyczna architektura Comarch ERP Altum umożliwia pełną integralność platformy z zróżnicowaną strukturą przedsiębiorstwa. Program polecany jest szczególnie przedsiębiorstwom o niestandardowych potrzebach, wymagających dostosowania systemu do specyfiki danej organizacji i jej użytkowników. W odróżnieniu od pozostałych dostępnych na rynku systemów klasy ERP, Comarch ERP Altum umożliwia budowanie dedykowanych rozwiązań branżowych oraz realizację projektów, w których duża część funkcjonalności wykonywana jest w trybie „pod klucz”.

W standardzie programu znajdują się zaawansowane narzędzia do automatyzacji procesów Workflow oraz tworzenia analiz i raportów Business Intelligence. Program umożliwia korzystanie z rozbudowanego mechanizmu E-Commerce wspomagającego handel elektroniczny. 

Integralność z rozwiązaniem Comarch ERP Mobile pozwala na pracę zdalną z programem przy użyciu urządzeń mobilnych.

Comarch ERP Optima

oprogramowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw

Comarch ERP Optima to program dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom każdej branży. Jest złożony ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie) aplikacji modułów, obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Ponad 50 000 użytkowników wybrało Comarch ERP Optima klasyfikując go tym samym jednym z najchętniej wybieranych programów do obsługi małych i średnich firm.

Program dzięki swej prostej i intuicyjnej konstrukcji pozwala na szybkie wykonanie pracy oraz eliminację prostych pomyłek. Obsługuje procesy z zakresu HANDLU, KSIĘGOWOŚCI i ZARZĄDZANIA. Pozwala na automatyczne wykonywanie wielu operacji, przez co może być z powodzeniem wykorzystywany w prowadzeniu działalności.

Zalety:

  • zgodność z przepisami prawnymi
  • modułowa budowa – możliwość rozbudowy systemu wraz z rozwojem firmy bogata funkcjonalność –
  • oferta Comarch OPTIMA zawiera kilkanaście modułów dostosowanych do potrzeb małych firm
  • możliwość pracy jedno i wielostanowiskowej w sieci
  • pełna integracja pomiędzy modułami – jednokrotne wprowadzenie danych pozwala na ich wielowymiarowe badanie
  • integracja z innowacyjnymi rozwiązaniami Comarch
optima

nVison AXENCE

Bezpieczeństwo firmy na pierwszym miejscu

nvision

5 MODUŁÓW TWORZY KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE DLA TWOICH POTRZEB

NETWORK

Gdy potrzebujesz monitorować urządzenia pojawiające się i działające w Twojej sieci oraz kiedy chcesz mieć zawczasu informację o potencjalnych awariach w sieci.

INVENTORY

Gdy potrzebujesz pełnej listy zainstalowanego oprogramowania, zarządzania licencjami, ewidencji środków trwałych oraz automatyzacji inwentaryzacji komputerów.

USERS

Gdy chcesz zapobiec problemom z bezpieczeństwem firmowych danych oraz kiedy potrzebujesz monitorować wydajność pracowników i zwiększyć ich efektywność w pracy.

HELPDESK

Gdy potrzebujesz zarządzać zgłoszeniami pracowników i odpowiadać na nie w łatwy sposób oraz chcesz szybko udzielać im zdalnej pomocy.

DATAGUARD

Gdy chcesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa w Twojej organizacji poprzez ochronę danych przed wyciekiem i zainfekowaniem sieci z pendrive'ów oraz kiedy chcesz definiować polityki bezpieczeństwa podłączanych nośników.