Rejestratory czasu pracy

Comarch TNA to niedrogi we wdrożeniu system rejestracji czasu pracy. Jest to narzędzie, które działa  w chmurze i nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania. Rozwiązanie, które działa samodzielnie lub z innymi systemami ERP.

Urządzenia sieciowe

Dobry stosunek jakości do ceny to nie koniec zalet urządzeń marki Draytek.

Szeroki wachlarz konfiguracji umożliwi skonfigurowanie wymagań związanych z polityką bezpieczeństwa każdej firmy.

Urządzenia fiskalne

Dobrze dobrany sprzęt ułatwia prowadzenie biznesu, dlatego jako partnerzy takich firm jak np. Novitus chcemy dostarczać naszym klientom na specjalne zamówienie urządzenia fiskalne i ważące, dostosowane do potrzeb ich firmy. Dysponujemy najbardziej innowacyjnymi technologiami wykorzystywanymi w kasach i drukarkach fiskalnych, ponadto realizujemy ich serwis, fiskalizacje i przeglądy.

Systemy POS

Urządzenia ważące

Sprzęt serwerowy

Najprościej, serwerem można nazwać wyspecjalizowany komputer lub urządzenie przeznaczone do udostępniania swoich możliwości i zasobów pozostałym komputerom pracującym w sieci. Wśród największych producentów wymienia się firmę Lenovo, która korzysta z najlepszych doświadczeń firmy IBM. Serwery Lenovo łączą w sobie wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo. Szeroki wachlarz konfiguracji pozwala na idealne dostosowanie produkowanych przez nich serwerów do potrzeb przedsiębiorstwa.