Szukaj

Oprogramowanie dedykowane

Prace programistyczne NetCom

Oferujemy przygotowywanie dodatków funkcjonalnych mających na celu poszerzenie standardowych funkcjonalności produktów Comarch. Wieloletnie doświadczenie oraz setki zakończonych projektów programistycznych gwarantują wysoką jakość, funkcjonalność oraz ergonomię aplikacji. Każda realizacja poprzedzona jest szczegółowym projektem oraz harmonogramem realizacji.

Dodatki funkcjonalne dostosowywane są do wymagań firmy w różnych zakresach, nie uwzględnianych w podstawowej wersji programu. m.in.:

    • Dodatkowe wydruki (np. faktura zawierająca dodatkowe dane).
    • Nietypowe analizy (np. wykorzystujące informacje pobierane z innych programów).
    • Dodatkowe funkcje wewnątrz programu (np. dodatkowe filtry).
    • Zewnętrzne aplikacje, integrujące systemy Comarch z innym oprogramowaniem.

Wszystkie wprowadzone do systemu Comarch ERP XL modyfikacje, przyczyniają się przede wszystkim do: poprawy ergonomii pracy, oszczędności czasu, automatyzacji wielu procesów realizowanych w danym przedsiębiorstwie, zwiększenia wydajności pracowników, wyeliminowania błędów ludzkich, niezawodności działania całego systemu, możliwości analizowania wielu obszarów funkcjonowania firmy, możliwości błyskawicznego wyłapania i zareagowania na niepokojące zdarzenia. Mają również na celu zamodelowanie procesów, które stanowią indywidualne wymagania, a co za tym idzie nie mają odzwierciedlenia w standardowych funkcjach systemu.

Wszystkie te elementy prowadzą do znacznych oszczędności finansowych wynikających z redukcji kosztów działalności oraz możliwości znacznego zwiększenia wydajności pracy przekładającego się na liczbę klientów. Ważnym czynnikiem jest również wygodna współpraca z odbiorcami i dostawcami wpływająca na ich zadowolenie i dobre relacje.