Drukarki fiskalne online

Nowoczesność połączenia online – Użytkownik nie musi się martwić o przechowywanie danych, dzięki elektronicznemu przesyłowi paragony są wysyłane do CRK. Chcemy wspierać działania swoich klientów udostępniając jednocześnie zakup najlepszych rozwiązań w promocyjnych cenach.

Aby dać Wam jeszcze większe wsparcie, dodatkowo każda drukarka online w promocji otrzymuje 36 miesięczną gwarancje.

Previous slide
Next slide

DEON ONLINE 

Praca w każdych warunkach – Deon Online posiada klawiaturę podświetlaną, co dodatkowo ułatwia pracę nawet w całkowitej ciemności.
Uniwersalność w komunikacji – Do komunikacji z komputerem drukarka została wyposażona w złącze LAN do łączenia drukarki w sieci komputerowe.
Praca bez prądu – Deon Online potrafi bez zasilacza wydrukować nawet do 3000 paragonów, co umożliwia nawet na kilkudniową pracę bez ładowania.
Japoński mechanizm drukujący – Drukarka wyposażona jest w niezawodny mechanizm drukujący, japońskiej firmy Fujitsu, sprawdzony w setkach tysięcy urządzeń fiskalnych.

Previous slide
Next slide

BONO ONLINE 

Wygoda przede wszystkim – Mechanizm “clamshell” powoduje, że zmiana papieru jest bardzo łatwa, na zasadzie “wrzuć i pracuj”.
Ergonomia i funkcjonalność – Precyzyjna klawiatura drukarki jest podświetlana niebieskimi diodami, dzięki czemu jej obsługa jest bardzo łatwa i przyjemna.
Wszechstronność komunikacji – Drukarka komunikuje się z komputerem poprzez tradycyjne złącze USB oraz RS232 lub nowoczesnego złącza sieciowego LAN.

Previous slide
Next slide

HD ONLINE z wyświetlaczem wolnostojącym

Kolorowy funkcjonalny wyświetlacz – Drukarka HD Online to drukarka z kolorowym wyświetlaczem klienta pozwalającym wyświetlać komunikaty oraz grafikę w trybie High Color.
Mechanizm drukujący z obcinaczem papieru – Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru to szybki wydruk, wygoda obsługi i niezwykła trwałość.
Uniwersalna komunikacja z urządzeniami – Podłącz drukarkę tak jak Ci wygodnie – do wyboru jest tradycyjne złącze RS232, dwukanałowe złącze USB lub najnowsze i najszybsze połączenie ethernetowe.
Wbudowane standardy bezpieczeństwa – Drukarka HD Online pozwala zabezpieczyć klawiaturę fizyczną urządzenia, uniemożliwiając przypadkowy dostęp do menu urządzenia osobom postronnym.