Comarch ERP Altum

zaawansowana platforma biznesowa ERP 4.0

Comarch ERP Altum to zaawansowane rozwiązanie oparte na nowoczesnej i inteligentnej platformie ERP 4.0, przeznaczone do kompleksowego wsparcia kluczowych procesów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw handlowych, usługowych oraz sieci handlowych. Powstanie programu to owoc ponad 20-letniego doświadczenia Comarch w produkcji oprogramowania dla firm na rynku polskim i europejskim. Łączy w sobie innowacyjną technologię, najlepsze praktyki oraz wiedzę konsultantów i Partnerów Comarch. Płynna, ponadprzeciętnie elastyczna architektura Comarch ERP Altum umożliwia pełną integralność platformy z zróżnicowaną strukturą przedsiębiorstwa. Program polecany jest szczególnie przedsiębiorstwom o niestandardowych potrzebach, wymagających dostosowania systemu do specyfiki danej organizacji i jej użytkowników. W odróżnieniu od pozostałych dostępnych na rynku systemów klasy ERP, Comarch ERP Altum umożliwia budowanie dedykowanych rozwiązań branżowych oraz realizację projektów, w których duża część funkcjonalności wykonywana jest w trybie „pod klucz”.

Altum - grafika produktowa

Comarch ERP Altum jest jedynym w Polsce systemem ERP napisanym zupełnie od podstaw, zgodnie z aktualnymi realiami biznesowymi i w oparciu o nowoczesną logikę biznesową. Oparty na zaawansowanym silniku Business Process Management, łączy funkcjonalność klasycznych modułowych systemów klasy ERP i narzędzi analitycznych służących do wsparcia wielu procesów.

W standardzie programu znajdują się zaawansowane narzędzia do automatyzacji procesów Workflow oraz tworzenia analiz i raportów Business Intelligence. Program umożliwia korzystanie z rozbudowanego mechanizmu E-Commerce wspomagającego handel elektroniczny. 

Integralność z rozwiązaniem Comarch ERP Mobile pozwala na pracę zdalną z programem przy użyciu urządzeń mobilnych.