Comarch ERP Optima

oprogramowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw

Comarch ERP Optima to program dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom każdej branży. Jest złożony ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie) aplikacji modułów, obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Ponad 50 000 użytkowników wybrało Comarch ERP Optima klasyfikując go tym samym jednym z najchętniej wybieranych programów do obsługi małych i średnich firm.

Program dzięki swej prostej i intuicyjnej konstrukcji pozwala na szybkie wykonanie pracy oraz eliminację prostych pomyłek. Obsługuje procesy z zakresu HANDLU, KSIĘGOWOŚCI i ZARZĄDZANIA. Pozwala na automatyczne wykonywanie wielu operacji, przez co może być z powodzeniem wykorzystywany w prowadzeniu działalności.

optima

Zalety:

  • zgodność z przepisami prawnymi
  • modułowa budowa – możliwość rozbudowy systemu wraz z rozwojem firmy bogata funkcjonalność –
  • oferta Comarch OPTIMA zawiera kilkanaście modułów dostosowanych do potrzeb małych firm
  • możliwość pracy jedno i wielostanowiskowej w sieci
  • pełna integracja pomiędzy modułami – jednokrotne wprowadzenie danych pozwala na ich wielowymiarowe badanie
  • integracja z innowacyjnymi rozwiązaniami Comarch

Comarch Optima ERP moduł Biuro Rachunkowe to specjalne rozwiązanie stworzone z myślą o skutecznym zarządzaniu biurem rachunkowym lub kancelarią doradztwa podatkowego. Głównym celem jego działania jest znaczne uproszczenie operacji seryjnych charakterystycznych dla pracy księgowego i poprawa kontak-tów z obsługiwanymi Klientami. Moduł Biuro Rachunkowe jest w pełni zintegrowany z programem Comarch ERP Optima, dzięki czemu dane wprowadzane do programu są na bieżąco synchronizowane, a księgowy może rozpoczynać swoją pracę dla różnych klientów bez konieczności dodatkowego logowania.